Naar de startpagina

Keuken achterwand van helder glas

Productinformatie "Keuken achterwand van helder glas"

Met een heldere glazen keukenachterwand op maat maakt u uw keuken in één keer strak af. Op de foto is te zien hoe de keuken eruit kan komen te zien met een glazen keukenachterwand.

Glazen keukenachterwand van helder glas op maat bestellen

Onze glazen keukenachterwanden zijn standaard gemaakt van 6mm gehard veiligheidsglas. Vul bij het veld 'Breedte' en 'Hoogte' de exacte maten in die gemeten zijn. Kies bij randafwerking voor standaard slijpen zodat de randen niet meer scherp zijn. 

Optioneel zijn 4 punthouders bij te bestellen. Met een punthouder wordt het glas iets van de muur bevestigd. Hiervoor wordt in het glas op ±30mm uit de randen een boring van ø6mm gemaakt. Hier gaat een schroef doorheen en vervolgens wordt het glas met de afstandhouder hier op gezet (zie instructievideo bij het tabje "instructies".

Uitsparingen of gaten voor stopcontacten en afstandhouders nodig? Neem dan contact met ons op via info@glashandelonline.com of op het telefoonnummer: 0162-454963.

 

Spiegels zilver 8-10 werkdagen
Spiegels brons / grijs 8-10 werkdagen
Confrontatiespiegels 15 werkdagen
Veiligheidsspiegels 8-10 werkdagen
Douche-  / binnendeuren 10 werkdagen
Legplanken / tafelbladen 10 werkdagen
Los gehard glas 10 werkdagen
Glas met facet +1 week extra
Dubbel glas 15 werkdagen
Triple glas 15 werkdagen
Zonwerend glas 15 werkdagen
Vacuüm glas 18 werkweken
Enkel glas 10 werkdagen
Gelaagd glas 10-12 werkdagen
Gehard-gelaagd glas 15-20 werkdagen
Draadglas 10 werkdagen
Spatwanden (gekleurd) 15 werkdagen
Voorzetramen 15 werkdagen
Losse producten (geen glas) 2-3 werkdagen
Let op: Bovengenoemde levertijden zijn ter indicatie! Rondom feestdagen, tijdens vakantieperiodes en in de maanden December en Januari kunnen de levertijden langer zijn dan gebruikelijk, gelieve hier rekening mee te houden. Bij losse producten kan het voorkomen dat deze niet op voorraad zijn. Voor een actueel inzicht in de levertijd, raden wij u aan om contact met ons op te nemen.
  • 6mm gehard helder veiligheidsglas
  • Rondom geslepen
  • Optioneel: Punthouders incl. schroeven en pluggen

Gerelateerde producten

Keuken achterwand van extra helder glas

€ 118,80

incl. BTW

€ 98,18 excl. BTW:
per m2
Keuken achterwand van mat glas

€ 153,90

incl. BTW

€ 127,19 excl. BTW:
per m2
Gekleurde keuken achterwand helder glas

€ 235,20

incl. BTW

€ 194,38 excl. BTW:
per m2
Gekleurde keuken achterwand extra helder glas

€ 269,90

incl. BTW

€ 223,06 excl. BTW:
per m2